خدمات حقوقی

این موسسه در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات حقوقی، گزینه­ هایی به شرح ذیل را پیش­بینی و معرفی می­ نماید:

مشاوره­ های حضوری و غیرحضوری، تنظیم دادخواست و لوایح تخصصی:

امکان طرح پرسش و اخذ پاسخ حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت، به صورت آنلاین و از طریق وب سایت، صفحه اینستاگرام و تلگرام موسسه فراهم شده که به صورت کاملاً رایگان قابل استفاده است.

همچنین در مواردی که ارائه مشاوره بهتر، مستلزم مذاکره فی­مابین، بررسی مدارک و… باشد، با هماهنگی قبیلی، وقت مراجعه حضوری به مراجع اختصاص یافته و وکلای متخصص حاضر در موسسه، راهکارهای تخصصی خویش را ارائه خواهند داد.

در مشاوره­ های حضوری چنانچه مراجع محترم به هر دلیل مایل به اعطای وکالت نباشد، در صورت تمایل می­تواند از خدمات تنظیم دادخواست یا لوایح تخصصی بهره بگیرد. وکلای موسسه با توجه به شرایط و نتیجه مذاکرات، دادخواست یا لایحه متناسب را با رعایت کلیه قوانین و مقررات مرتبط، تنظیم و در اختیار ایشان قرار خواهند داد.

انجام امور اداری مختلف در مراجع مربوطه ( شهرداری­ها، ادارات ثبت اسناد و املاک، ادارات ثبت احوال، ادارات دارایی و مالیاتی،سازمان­ها و نهادهای دولتی و غیردولتی و…) از طریق اخذ وکالت رسمی از اشخاص مقیم داخل کشور و یا ایرانیان مقیم خارج از کشور
ارائه مشاوره و اخذ کارت بازرگانی برای تجار حقیقی و حقوقی
ارائه مشاوره و اخذ رتبه برای شرکت­های پیمانکاری

تنظیم و پشتیبانی قراردادها:

ما معتقدیم قرارداد منعقده فی­مابین اشخاص، به عنوان سنگ­بنای اولیه روابط ایشان است و چنانچه به نحو صحیح و با پیش­بینی کلیه مسائل مربوطه تنظیم گردد و مشتمل بر ضمانت­ های اجرایی متناسب باشد، احتمال حدوث اختلاف و ضرر و زیان طرفین به حداقل میرسد.

بنابراین طرفین می­توانند با بهره­گیری از خدماتی بدین شرح، از صرف هزینه­ های هنگفت، اتلاف زمان و بروز دعاوی متعدد حقوقی و کیفری در آینده جلوگیری کنند.

موسسه حق­ پویان­ مهر جهان در زمینه تنظیم قراردادهایی نظیر مشارکت در ساخت، مشارکت ­های مدنی، خرید و فروش، اجاره و اجاره به شرط تملیک، ارائه خدمات، قراردادهای تخصصی استخدام، قراردادهای پیمانکاری و…با امکان برگزاری جلسات مذاکره جهت حصول توافق نسبت به مندرجات آن­ها، آماده ارائه خدمات می­باشد.

قبول وکالت در دعاوی:

وکلای پایه یک دادگستری در این موسسه، با توجه به تجربه و تخصص خویش، وکالت مراجعین در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را پذیرفته و به ارائه خدمات، از اولین مرحله تا صدور حکم قطعی، خواهند پرداخت.

دعاوی مربوط به:

املاک و اراضی، دعاوی مربوط به شرکت­ های تجاری و امور مالی و بازرگانی، دعاوی متعدد کیفری نظیر کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت و…، دعاوی مختلف امور خانواده، دعاوی مربوط به مالکیت­ های صنعتی و معنوی، دعاوی مربوط به روابط کارگر و کارفرما، دعاوی مالیاتی و بیمه، خصوصاً در زمینه مطالبه خسارت و دیات در تصادفات رانندگی، حوادث ناشی از کار و…

خدمات ثبتی نظیر:

ثبت و اعمال تغییرات شرکت­ها، ثبت علائم تجاری (برند) و لوگو،، ثبت اختراعات و…

اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید

مؤسسه حقوقی و داوری حق پویان مهر جهان (شماره ثبت: ۴۴۷۹۶)

آدرس: تهران، جنت آباد شمالی، نبش خیابان شهید گل مکانی، پلاک ۲۳۸، طبقه ۲، واحد ۳

تلفن : ۴۴۸۱۰۰۱۴ (۲۱) ۹۸+ / ۴۴۸۰۱۰۷۸ (۲۱) ۹۸+

موبایل: ۸۱۱۶۹۰۰ (۹۱۲) ۹۸+ / ۶۳۵۸۹۰۰ (۹۱۲) ۹۸+

فکس: ۴۴۸۱۲۴۳۴ (۲۱) ۹۸+

ایمیل: info@haghpooyan.com